24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Перевезення померлих з Австрії

Як би не було з цим важко примиритися, але людське життя закінчується смертю, і ніхто не знає, де доведеться зустрітися з нею. Особливо важко доводиться родичам, якщо дорога серцю людина покинула цей світ за сотні кілометрів від дому, на чужій землі.

Українці сьогодні часто їдуть в європейські країни. Причин безліч. Одні хочуть побачити нові місця, відпочити, інші відкривають бізнес, розширюючи свої ринки збуту. Хтось поспішає побачитися з родичами, які осіли в сусідніх країнах. Хоч би якими були причини подорожі, але в разі смерті, перед близькими померлого постає складне питання: «Як відправити тіло рідної людини на Батьківщину, щоб поховати в рідній землі?». Якщо смерть громадянина України наступила за кордоном, то провести всі необхідні заходи по транспортуванню тіла самостійно складно. Однією з країн, до яких, на жаль, ми часто здійснюємо виїзди за тілом покійного є Австрія.

Процедура перевезення вантажу 200 з Австрії вимагає оформлення певного пакету документів, що дають дозвіл на перетин кордону з тілом покійного. А якщо потрібно пройти не один державний кордон? Крім того, необхідно оформити страховки і медичні довідки. Додайте до списку необхідність відвідати посольства. І все це потрібно здійснити в обмежений проміжок часу, щоб дотриматися законодавства приймаючих країн і традиції українців.

У кожному конкретному випадку доведеться вирішувати питання репатріації по-різному, позаяк це залежить від багатьох нюансів, пов’язаних з смертю людини. Тобто набір необхідних документів і терміни їх надання можуть різнитися. Так само органи місцевої влади, що їх видають, теж можуть бути різними. Всі тонкощі, що стосуються транспортування вантажу 200 з Австрії в Україну, можуть знати лише фахівці, що надають такі послуги на професійному рівні. Ритуальна служба «Charon» вже багато років допомагає українцям повернутися на Батьківщину з Австрії.

Доставка тіла з Австрії в Україну

Ми доставляємо тіла покійних з таких міст Австрії в Україну: Відень, Грац, Тіроль, Вельс, Інсбрук, Зальцбург, Лінц, Філлах, Брегенц, Фельдкірх, Штайр, Дорнбірн, Віннер-Нойшайд, Клагенфурт-ам-Вертерзе, Санкт-Пельтен, Вольфсберг, Баден, Леобен, Клостернойбург, Траун, Кремс-ан-дер-Донау, Медлінг, Амштеттен, Капфенберг, Леондінг. Це великі міста з чисельністю населення більше 20 000, але за потреби ми можемо забрати тіло і з малих містечок країни.

Перевезення вантажу 200 з Австрії у «Charon»

Наша ритуальна служба має великий досвід у вирішенні подібних проблем на території всіх європейських країн, в тому числі і Австрії. Ми готові доправити покійного на Батьківщину, і взяти на себе зобов’язання по оформленню документів, юридичному супроводі процедури, доставці тіла через усі кордони в пункт призначення, де відбудеться прощання чи проводи в останню путь. Ми також надаємо послуги з організації похоронів та атрибутику для їх проведення, вирішуємо проблеми з похованням цілодобово.
Звертайтеся за телефонами +38 067-702-36-35 або +38 063-155-43-62.

Без перерви та вихідних
Доступні ціни
Досвідчені водії
Сучасні автомобілі
Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути