24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Перевезення померлих з Чехії

Будь-яке життя рано чи пізно закінчується вічним сном на смертному одрі. Але особливо важко, коли людина покинула цей світ, перебуваючи в іншій країні, далеко від рідного дому. Сьогодні подорожі стали невід’ємною частиною життя і багато хто вирушає провідати знайомих або просто відпочити за кордон. Так само багато українців відправляються на заробітки в сусідні країни. Не виключено, що в такій поїздці може обірватися життя близької вам людини. В такому разі перед родиною постає питання, як повернути тіло на Батьківщину. Організувати перевезення померлого власними силами майже неможливо, адже це пов’язано з підготовкою великої кількості документів, назви яких ви почуєте вперше в житті. Все це за цейтноту часу, адже тіло потрібно поховати, організувавши церемонію прощання. В такому випадку єдиним вірним рішенням буде довірити транспортування покійного тим, хто професійно надає такі послуги. Тим, хто знає усі нюанси транспортування вантажу 200 в Україну з Європи.

Чехія є тією країною до якої, на превеликий жаль, нам доводиться часто їздити аби доправити тіло померлого в Україну. Чудова країна, яка надає гарні умови для життя, тимчасових підробітків, навчання студентів та, звичайно, відпочинку. Саме тому багато українців перебуває в Чеській Республіці. Горе трапляється всюди, не беручи до уваги, кордони. Ритуальна служба «Charon» допомагає громадянам України здійснити перевезення вантажу 200 з Чехії в найкоротші терміни за помірною ціною.

Для отримання дозволу на репатріацію необхідно чітко дотримуватися вимог, які встановлені в Чехії. Тіло обов’язково має бути забальзамоване за допомогою спеціальних хімічних розчинів. Завдяки цьому процес його розкладання буде сповільнений. Перевезення повинно здійснюватися в спеціальному гробі з цинку. Наші мікроавтобуси-катафалки повністю обладнані для ритуальних перевезень за вимогами ЄС. Останній шлях додому має бути саме таким – з великою повагою до померлого.

Доставка тіла з Чехії в Україну

Ми доставляємо тіла покійних з таких міст Чехії в Україну: Прага, Брно, Острава, Плзень, Ліберец, Оломоуц, Усті-над-Лабем, Чеські Будейовиці, Градец-Кралове, Пардубіце, Злін, Гавіржов, Кладно, Мост, Опава, Фрідек-Містек, Карвіна, Їглава, Тепліце, Дечин. Це великі міста з населенням більше 50 000 людей, але за потреби ми транспортуємо вантаж 200 і з менших містечок, і, навіть, сіл.

Для оформлення послуги з перевезення померлих з Чехії в Україну просто залиште заявку на нашому сайті або дзвоніть нам за контактними телефонами +38 067-702-36-35 або +38 063-155-43-62. Ми працюємо в режимі 24/7.

Без перерви та вихідних
Доступні ціни
Досвідчені водії
Сучасні автомобілі
Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути