24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Перевезення померлих з Польщі

Будь-яке життя рано чи пізно закінчується смертю. Особливо важко буває в ситуації, коли родич залишив цей світ, перебуваючи в іншій країні. Сьогодні подорожі стали невід’ємною частиною життя і багато хто вирушає провідати знайомих або просто відпочити за кордон. Так само багато жителів відправляються на заробітки в інші країни. Не виключено, що в такій поїздці може обірватися життя близької людини. В такому разі перед родиною постає питання, як доправити тіло додому. Самостійно зробити перевезення померлого майже неможливо, адже це пов’язано зі збором великої кількості документів, які ніколи раніше не доводилося оформляти. І це на фоні браку часу, адже тіло потрібно поховати, попередньо провівши церемонію прощання. В такому разі вам варто довіритися тим, хто щодня надає такі послуги. Тим, хто знає усі нюанси транспортування вантажу 200 в Україну з Європи.

Близьким сусідом нашої країни, і тією державою, що прихистила студентів, робітників, емігрантів є Польща. Саме тут чи не найбільший десант наших співвітчизників серед країн, з якими Україна має спільний кордон. На жаль, перебуваючи зовсім поруч з домом, у випадку смерті не так просто здійснити репатріацію. Ритуальна служба «Charon» допомагає громадянам України здійснити перевезення вантажу 200 з Польщі в найкоротші терміни за помірною ціною.

Для отримання дозволу потрібно дотримуватися вимог, які встановлені в Польщі. Тіло обов’язково має бути бальзамоване за допомогою спеціальних розчинів. В результаті процес його розкладання буде відбуватися повільніше. Перевезення повинно здійснюватися в гробі з цинку. Наші катафалки повністю обладнані для ритуальних перевезень.

Останній шлях додому має бути саме таким – з великою повагою до померлого.

Доставка тіла з Польщі в Україну

Ми доставляємо тіла покійних з таких міст Польщі в Україну: Варшава, Краків, Лодзь, Вроцлав, Познань, Гданськ, Щецін, Бидгощ, Люблін, Катовіце, Білосток, Гдиня, Ченстохова, Радом, Сосновець, Торунь, Кельце, Глівіце, Забже, Битом, Ольштин, Бєльско-Бяла, Ряшів, Руда Шльонська, Рибник, Тихи, Домброва Гурнича, Плоцьк, Ополе, Ельблонг, Гожув-Великопольський, Валбжих, Влоцлавек, Зелена Гура, Тарнув, Хожув, Каліш, Кошалін, Легниця, Грудзьондз, Слупськ, Явожно, Ястшембе-Здруй, Єленя Гура, Новий Сонч, Конін, Пйотркув-Трибунальський, Седльце, Іновроцлав, Любін, Мисловіце, Піла, Островець-Свентокшиський, Острув-Великопольський, Семяновіце-Шльонські, Старгард-Щецінський, Паб’яніце, Гнєзно, Глогув, Сувалки, Холм, Перемишль, Замостя, Томашув-Мазовецький, Стальова Воля, Кендзежин-Козле, Лешно, Ломжа, Жори, Белхатув, Мелець, Тарновські Гури, Тчев, Свідниця, Пекари-Шльонські, Згеж, Біла Підляська, Рацибуж, Елк, Прушкув, Свентохловіце, Остроленка, Стараховіце, Заверце, Легіоново, Тарнобжег, Пулави, Водзіслав-Шльонський, Радомсько, Скерневіце, Скаржиско-Каменна, Старогард-Гданський, Кросно, Кутно, Ниса, Дембіца, Вейхерово, Цеханув, Колобжег.

Для оформлення замовлення по перевезенню померлих з Польщі в Україну просто залиште заявку на сайті або дзвоніть нам за телефонами +38 067-702-36-35 або +38 063-155-43-62. Ми працюємо цілодобово.

Без перерви та вихідних
Доступні ціни
Досвідчені водії
Сучасні автомобілі
Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути