24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Перевезення померлих з Німеччини

Як не сумно усвідомлювати, але будь-яке життя закінчується смертю, і ніхто не знає, де доведеться зустрітися з нею. Вкрай важко доводиться близьким і рідним, якщо людина померла за тисячі кілометрів від дому, на чужій землі.

Українці сьогодні часто їдуть в європейські країни. Причин безліч. Хтось хоче побачити нові місця, відпочити, хтось відкриває бізнес, розширюючи свої ринки збуту. Дехто поспішає побачитися з родичами, які живуть і працюють в сусідніх країнах. Якими б не були причини подорожі, але в разі смерті, перед близькими покійного постає єдине питання: «Як відправити тіло рідної людини на Батьківщину, щоб поховати в рідній землі?». Якщо смерть зустріла громадянина України за кордоном, то провести всі необхідні заходи по доставці тіла самостійно вкрай складно. Однією з країн, до яких, на жаль, ми часто здійснюємо виїзди за тілом померлого є Німеччина.

Процедура транспортування вантажу 200 з Німеччини вимагає оформлення певного набору документів, що дають дозвіл на перетин кордону з тілом покійного. Але якщо необхідно пройти декілька державних кордонів? Крім того, необхідно оформити страховки і медичні довідки. Додайте до цього списку необхідність відвідати посольства. Все це необхідно зробити в стислі терміни, щоб дотриматися законодавства приймаючих країн і національні традиції свого народу.

У кожному конкретному випадку доведеться вирішувати питання репатріації по-різному, позаяк це залежить від багатьох факторів, пов’язаних з смертю людини. Тобто список необхідних документів і терміни їх надання можуть відрізнятися. Так само органи місцевої влади, що їх видають, теж можуть бути різними. Всі тонкощі, що стосуються доставки вантажу 200 з Німеччини в Україну, можуть знати тільки фахівці, що стикаються з ними щодня. Ритуальна служба «Charon» вже багато років допомагає українцям повернутися на Батьківщину з Німеччини.

Доставка тіла з Німеччини в Україну

Ми доставляємо тіла покійних з таких міст Німеччини в Україну: Аахен, Айзенах, Амберг, Штутгарт, Штральзунд, Штраубінг, Бранденбург-на-Гафелі, Ансбах, Шпайєр, Брауншвейг, Аугсбург, Шверін, Бремен, Бремергафен, Вайден (Верхній Пфальц), Ашаффенбург, Баден-Баден, Байройт, Бамберг, Берлін, Бохум, Боттроп, Бонн, Білефельд, Фленсбург, Фрайбург, Фюрт, Хемніц, Франкенталь (Пфальц), Франкфурт-на-Майні, Франкфурт-на-Одері, Цвайбрюккен, Швайнфурт, Швабах, Шверін, Ульм, Трір, Нойштадт (Вайнштрассе), Нюрнберг, Обергаузен, Ольденбург, Оснабрюк, Росток, Оффенбах-на-Майні, Ремшайд, Розенгайм, Пассау, Потсдам, Пірмазенс, Пфорцгайм, Регенсбург, Ноймюнстер, Нойбранденбург, Магдебург, Мюнхен, Мангайм, Майнц, Меммінген, Менхенгладбах, Мюльгайм-на-Рурі, Мюнстер, Вільгельмсгафен, Вісбаден, Вісмар, Вольфсбург, Вормс, Вупперталь, Вюрцбург, Грайфсвальд, Гоф, Гаген, Гайльбронн, Галле, Гамбург, Гамм, Ганновер, Гейдельберг, Гельзенкірхен, Гера, Герне, Геттінген, Інгольштадт, Крефельд, Коттбус, Кайзерсляутерн, Карлсруе, Кассель, Кауфбойрен, Кемптен (Альгой), Єна, Кіль, Кельн, Кобленц, Зуль, Зальцгіттер, Кобург, Зальцгіттер, Емден, Ерфурт, Ессен, Ерланген, Ландсгут, Дармштадт, Леверкузен, Дельменгорст, Лейпциг, Дессау, Любек, Дортмунд, Людвігсгафен, Дрезден, Дуйсбург, Дюссельдорф.

Перевезення померлих з Німеччини у «Charon»

Ритуальна служба «Charon» має великий досвід у вирішенні подібних проблем на території всіх європейських країн, в тому числі і Німеччини. Ми готові виконати перевезення і взяти на себе зобов’язання по оформленню документів, юридичному супроводу процедури, доставці тіла через усі кордони в пункт призначення, де відбудеться прощання і проводи в останню путь. Ми також надаємо послуги з організації поховання та атрибутику для його проведення. Працюємо цілодобово. Звертайтеся за телефонами +38 067-702-36-35 або +38 063-155-43-62.

Без перерви та вихідних
Доступні ціни
Досвідчені водії
Сучасні автомобілі
Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути