24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Перевезення померлих з Данії

Життя сповнене несподіванок, і не завжди приємних. На жаль, трагедія може статися з будь-ким і в будь-де, в найнесподіванішому місці, часом за сотні тисяч кілометрів від батьківської землі.

Сьогодні ситуація в Україні така, що люди змушені шукати кращої долі за межами своєї країни, вирушаючи на заробітки по всій Західній Європі. З надією знайти високооплачувану роботу, українські гастарбайтери мігрують не лише до наших ближніх сусідів. Іноді вони опиняються в найвіддаленіших куточках «старенької» Європи. Наприклад, багато українців працюють і живуть в Данії.

Звичайно, не лише на заробітки їдуть за кордон. Є співвітчизники, які можуть собі дозволити туристичні та екскурсійні тури, інші роблять бізнес-подорожі або вибираються до Данії у приватних справах. Трапляються і поїздки з метою обміну досвідом у різних соціальних програмах. Але смерть не знає кордонів і не вміє співчувати. Тому може зустрітися на життєвому шляху там, де найменше на неї можна очікувати – далеко від дому, на чужбині.

В таких випадках перед родиною покійного виникають складні питання.

Куди звертатися за допомогою?

Які папери потрібні для репатріації, і де їх можна отримати?

Як відбувається доставка тіла?

Оперативно і кваліфіковано виконати послугу з доставки вантажу 200 через кордон можуть лише ритуальні служби, які вже не один раз виконували подібні заходи. Великий досвід в питаннях доставки тіл померлих мають співробітники нашої ритуальної служби «Charon». Ми забезпечуємо повний юридичний супровід тіла покійного з Данії на Батьківщину.

Доставка тіла з Данії в Україну

Ми доставляємо тіла покійних з таких міст Данії в Україну: Ольборг, Копенгаген, Єсб’єрг, Орхус, Оденсе, Гладсаксе, Фредеріксберг, Раннерс, Роскілле, Хорсенс, Вайле, Кольдинг, Конгенс Лінгбі, Хвідовре, Гернінг, Баллеруп, Гельсінгер, Сількеборг, Каструл, Віборг, Греве Странн. Це міста з населення більше 40 000 населення. Але за потреби ми можемо забрати труну і з малих містечок країни.

Кожен випадок транспортування вантажу 200 вимагає:

  • Індивідуальної розробки правильного маршруту.
  • Проведення переговорів в консульстві по залагодженню юридичних питань.
  • Забезпечення доставки померлого через кордон.
  • Перевезення тіла до місця поховання, де будуть проведені всі ритуальні заходи.

Вантаж 200 з Данії в Україну – це складна процедура, а на тлі сімейної трагедії, набуває немислимих масштабів, що провокують додатковий стрес для родини. Ритуальна служба «Charon» готова взяти на себе тягар вирішення усіх проблем з оформленням документів і переговорів в консульстві, транспортуванням через кордон тіла покійного і його супроводом. Доступні ціні і високий професіоналізм відрізняє нас серед інших компаній.

Звертайтеся за цілодобовими телефонами +38 067-702-36-35 або +38 063-155-43-62.

Без перерви та вихідних
Доступні ціни
Досвідчені водії
Сучасні автомобілі
Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути