24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Перевезення померлих з Словаччини

Будь-яке життя рано чи пізно добігає свого кінця. Цей процес безупинний, якби нам не хотілося його змістити у часі чи позбутися повністю. Проте особливий тягар падає на плечі родини, коли людина покинула цей світ, перебуваючи за кордоном, далеко від рідного дому. Сьогодні подорожі стали невід’ємною частиною життя і багато хто вирушає провідати друзів, вирішити свої бізнес-завдання або просто відпочити в Словаччину. Так само багато українців відправляються на заробітки в цю країну. Не виключено, що в такій поїздці може обірватися життя близької вам людини. Тоді вам необхідно швидко вирішити питання з повернення тіла в Україну. Організувати перевезення померлого власними силами вкрай складно, позаяк це пов’язано з підготовкою багатьох документів, назви яких вам навіть можуть бути невідомі. Все це множиться на обмаль часу, адже тіло потрібно поховати, організувавши церемонію прощання. В такому випадку єдиним правильним рішенням буде делегувати транспортування покійного тим, хто кваліфіковано і постійно надає такі послуги. Тим, хто знає усі нюанси транспортування вантажу 200 в Україну з Словаччини.

Перевезення покійних з Словаччини в Україну

На жаль, нашим співробітникам доводиться досить часто здійснювати поїздки аби перевезти тіло померлого в Україну. Словаччина -прекрасна країна, яка надає гарні умови для життя, тимчасових заробітків, навчання студентів та, звичайно, відпочинку. Саме тому багато наших співгромадян перебуває тут. Смерть трапляється всюди, не беручи до уваги, місце і час. Ритуальна служба «Charon» допомагає громадянам України здійснити перевезення вантажу 200 з Словаччини оперативно та за помірною ціною.

Для отримання дозволу на репатріацію необхідно чітко дотримуватися вимог, які встановлені в Словаччини. Тіло обов’язково має бути забальзамоване за допомогою спеціальних фізрозчинів, що сповільнюють процеси розкладу плоті. Перевезення тіла зі Словаччини повинно здійснюватися в спеціальному гробі з цинку. Наші катафалки марок Mercedes та Opel повністю обладнані для здійснення ритуальних перевезень за вимогами Європейського Союзу. Останній шлях додому має бути саме таким – з великою повагою до померлого.

Доставка тіла з Словаччини в Україну

Ми доставляємо тіла покійних з таких міст Словаччини в Україну: Братислава , Кошице, Пряшів, Жиліна, Нітра, Банська Бистриця, Трнава, Мартін, Тренчин, Попрад, Прєвідза, Зволен, Поважська Бистриця, Нове Замки, Михайлівці, Спішска Нова Вес, Комарно, Левіце, Гуменне, Ліптовський Мікулаш. Це великі міста з населенням більше 30 000 людей, але за потреби ми транспортуємо вантаж 200 і з менших містечок, і, навіть, сіл.

Для оформлення послуги з перевезення померлих з Словаччини в Україну просто залиште заявку на нашому сайті в спеціальній формі або дзвоніть нам за контактними телефонами +38 067-702-36-35 або +38 063-155-43-62 в будь-який час доби. Ми працюємо цілодобово 7 днів в тиждень.

Без перерви та вихідних
Доступні ціни
Досвідчені водії
Сучасні автомобілі
Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути