24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Перевезення померлих з Норвегії

Наше життя повне несподіванок, що чекають нас на кожному кроці. На превеликий жаль, вони не завжди приємні. Незворотне може статися з кожним і в будь-якому, найнесподіванішому місці, часом за десятки тисяч кілометрів від України.

Сьогодні економічна ситуація в нашій державі така, що люди змушені шукати кращої долі за межами своєї Батьківщини, вирушаючи на заробітки в усі країни Західної Європи. Сподіваючись знайти високооплачувану роботу, українські заробітчани мігрують не лише до наших ближніх сусідів. Іноді вони опиняються в найвіддаленіших куточках Європи. Так, багато українців працюють і живуть в Норвегії.

Звичайно, не лише на заробітки їдуть за кордон. Багато з наших співвітчизників можуть собі дозволити туристичні тури, інші здійснюють бізнес-подорожі або їдуть на лікування. Трапляються і поїздки з метою обміну досвідом у сфері культури. Але смерть не знає кордонів. Тому може зустрітися на життєвому шляху там, де найменше її сподіваєшся побачити – далеко від дому, на чужій землі.

Така ситуація породжує безліч питань, які важким тягарем лягають на плечі близьких покійного.

Куди звертатися за допомогою?

Які папери потрібні для репатріації, і де їх можна отримати?

Як відбувається доставка тіла?

Оперативно і кваліфіковано виконати послугу з доставки тіла покійного через кордон можуть лише ритуальні служби, які вже не один раз виконували репатріацію. Великий досвід по перевезенню тіл померлих мають співробітники нашої ритуальної служби «Charon». Ми забезпечуємо повний юридичний супровід для вантажу 200 з Норвегії на Батьківщину.

Доставка тіла з Норвегії в Україну

Ми доставляємо тіла покійних з таких міст Норвегії в Україну: Осло, Арендал, Тронгейм, Шієн, Берген, Хьонефос, Фредрікстад, Буде, Гамар, Галден, Конгсберг, Ставангер, Олесунн, Геугесунн, Саннефіорд, Драммен, Крістіансанн, Дроєбак, Мольде, Мандал, Нарвік, Мосс. За необхідності ми можемо забрати труну з тілом і з малих містечок країни.

Кожен випадок транспортування вантажу 200 вимагає:

  • Індивідуальної розробки оптимального маршруту.
  • Проведення переговорів в консульстві по вирішенню юридичних питань.
  • Забезпечення перевезення померлого через кордон;
  • Транспортування тіла до місця поховання, де будуть проведені всі похоронні заходи.

Вантаж 200 з Норвегії в Україну – це складна юридична і логістична процедура, а на тлі сімейної трагедії, набуває немислимих масштабів, що призводять до додаткового стресу для близьких і рідних. Ритуальна служба «Charon» готова взяти на себе вирішення всіх проблем з оформленням документів і переговорів в консульстві, транспортуванням через кордон тіла і його супроводом. Доступні ціні і високий професіоналізм відрізняє нас серед інших компаній.

Звертайтеся за цілодобовими телефонами +38 067-702-36-35 або +38 063-155-43-62.

Без перерви та вихідних
Доступні ціни
Досвідчені водії
Сучасні автомобілі
Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути