24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Наші публікації
Репатріація померлого з Європи в Україну
27.08.2018

Як не сумно усвідомлювати, але будь-яке життя закінчується смертю, і ніхто не знає, де доведеться її зустріти. Особливо важко доводиться родичам, якщо дорога серцю людина покинула цей світ за сотні кілометрів від дому, на чужій землі. У разі смерті, перед близькими померлого виникає єдине питання: «Як відправити тіло рідної людини на Батьківщину, щоб поховати в рідній стороні?».

Перевезення померлих по Україні
27.08.2018

Так буває, що рідні люди або кращі друзі змушені проживати в різних містах і навіть країнах. Але людське життя не вічне, і в якийсь момент ми можемо дізнатися про смерть близької людини, відчувши непереборне бажання поховати її на рідній землі, де коріння роду і люблячі родичі. Але як це здійснити, якщо перевезенням тіла покійного на […]

Перевезення померлих в Україну: фотогалерея
27.08.2018

Перевезення померлих з Європу в Україну – важка ноша. Але можливість допомогти близьким і рідним попрощатися з покійним і поховати тіло у рідну землю дає нам силу продовжувати її нести. Нижче ви можете ознайомитися з частиною фотографій, коли наша ритуальна служба здійснювала перевезення.

Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути