24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Перевезення померлих з Бельгії

Як не сумно усвідомлювати, але будь-яке життя закінчується смертю, і ніхто не знає, де доведеться зустрітися з нею. Особливо важко доводиться родичам, якщо дорога серцю людина покинула цей світ за сотні кілометрів від дому, на чужій землі.

Наші співвітчизники сьогодні часто їдуть в європейські країни. Причин безліч. Одні хочуть побачити нові місця, відпочити, інші відкривають бізнес, розширюючи свої ринки збуту. Хтось поспішає побачитися з родичами, які осіли в сусідніх країнах. Хоч би якими були причини подорожі, але в разі смерті, перед близькими померлого виникає єдине питання: «Як відправити тіло рідної людини на Батьківщину, щоб поховати в рідній землі?». Якщо смерть наздогнала громадянина України за кордоном, то провести всі необхідні заходи по перевезенню тіла самостійно дуже складно. Однією з країн, до яким, на жаль, ми часто здійснюємо виїзди за тілом покійного є Бельгія.

Процедура перевезення вантажу 200 з Бельгії вимагає оформлення певного набору документів, що дають дозвіл на перетин кордону з тілом покійного. А якщо потрібно пройти не один державний кордон? Крім того, необхідно оформити страховки і медичні довідки. Додайте до списку необхідність відвідати посольства. І все це потрібно здійснити в дуже обмежений проміжок часу, щоб дотриматися законодавства приймаючих країн і національні традиції свого народу.
У кожному конкретному випадку доведеться вирішувати питання репатріації по-різному, так як це залежить від багатьох нюансів, пов’язаних з смертю людини. Тобто набір необхідних документів і терміни їх надання можуть відрізнятися. Так само органи місцевої влади, що їх видають, теж можуть бути різними. Всі тонкощі, що стосуються транспортування вантажу 200 з Бельгії в Україну, можуть знати тільки фахівці, що надають такі послуги на професійному рівні. Ритуальна служба «Charon» вже багато років допомагає українцям повернутися на Батьківщину з Бельгії.

Доставка тіла з Бельгії в Україну

Ми доставляємо тіла покійних з таких міст Бельгії в Україну: Кортрейк, Брюссель, Антверпен, Монс, Іксель, Гент, Схарбек, Льєж, Шарлеруа, Алст, Намюр, Мехелен, Левен, Уккел, Сінт-Ніклас, Гасселт, Ла Лув’єр, Моленбек Сен Жан, Гасселт, Остенде, Руселаре, Генк, Турне, Мускрон, Серен, Верв’є, Сен Жіль, Форе, Волюве-Сен-Ламбер. Це великі міста, але за потреби ми можемо забрати труну і з малих містечок країни.

Перевезення вантажу 200 з Бельгії у «Charon»

Наша ритуальна служба має багатий досвід у вирішенні подібних проблем на території всіх європейських країн, в тому числі і Бельгії. Ми готові прийняти замовлення і взяти на себе зобов’язання по оформленню документів, юридичному супроводу процедури, доставці тіла через усі кордони в пункт призначення, де відбудеться прощання і проводи в останню путь. Ми також надаємо послуги з організації похоронів та атрибутику для їх проведення, вирішуємо проблеми з похованням цілодобово.
Звертайтеся за телефонами +38 067-702-36-35 або +38 063-155-43-62.

Без перерви та вихідних
Доступні ціни
Досвідчені водії
Сучасні автомобілі
Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути