24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Перевезення померлих з Швеції

Життя повне несподіванок, і не завжди приємних. На жаль, непоправне може статися з кожним і в будь-якому, найнесподіванішому місці, часом за сотні тисяч кілометрів від Батьківщини.

Сьогодні ситуація в нашій країні така, що люди змушені шукати кращої долі за межами своєї Батьківщини, вирушаючи на заробітки по всій Західній Європі. У надії знайти високооплачувану роботу, українські гастарбайтери мігрують не лише до наших ближніх сусідів. Іноді вони опиняються в найвіддаленіших куточках Європи. Наприклад, багато українців працюють і живуть в Швеції.

Звичайно, не лише на заробітки їдуть за кордон. Є громадяни, які можуть собі дозволити туристичні та відпочинкові тури, інші роблять бізнес-подорожі або вибираються на шопінг. Трапляються і поїздки з метою обміну досвідом у сфері мистецтва та національних традицій. Але смерть не знає кордонів і не вміє співчувати. А тому може зустрітися на життєвому шляху там, де найменше її можна очікувати – далеко від дому, на чужині.

Така ситуація породжує безліч питань, які важким тягарем лягають на близьких покійного. Ось основні з них:

Куди звертатися за допомогою?

Які папери потрібні для репатріації, і де їх можна отримати?

Як відбувається доставка тіла?

Оперативно і кваліфіковано виконати послугу з перевезення померлого через кордон можуть лише ритуальні служби, які вже не один раз виконували подібні заходи. Великий досвід в питаннях доставки тіл померлих мають співробітники нашої ритуальної служби «Charon». Ми забезпечуємо повний юридичний супровід вантажу 200 з Швеції на Батьківщину.

Доставка тіла з Швеції в Україну

Ми доставляємо тіла покійних з таких міст Швеції в Україну: Гетеборг, Стокгольм, Лунд, Мальме, Вестерос, Уппсала, Лінчепінг, Гельсінборг, Еребру, Норчепінг, Енчепінг, Гальмстад, Умео, Векше, Ескільстуна, Євле, Бурос, Векше, Седертельє, Карлстад. За необхідності ми можемо забрати труну і з малих містечок країни.

Кожен випадок транспортування вантажу 200 вимагає:

  • Індивідуальної розробки оптимального маршруту.
  • Проведення переговорів в консульстві по залагодженню юридичних питань.
  • Забезпечення доставки померлого через кордон.
  • Перевезення тіла до місця поховання, де будуть проведені всі ритуальні заходи.

Вантаж 200 з Швеції в Україну – це складна процедура, а на тлі сімейної трагедії, набуває немислимих масштабів, що провокують додатковий стрес для близьких і рідних. Ритуальна служба «Charon» готова взяти на себе вирішення всіх проблем з оформленням документів і переговорів в консульстві, транспортуванням через кордон тіла і його супроводом. Доступні ціні і високий професіоналізм відрізняє нас серед інших компаній.

Звертайтеся за цілодобовим телефонами +38 067-702-36-35 або +38 063-155-43-62.

Без перерви та вихідних
Доступні ціни
Досвідчені водії
Сучасні автомобілі
Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути