24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Перевезення померлих по Україні
Перевезення померлих по Україні

Так буває, що рідні люди або кращі друзі змушені проживати в різних містах і навіть країнах. Але людське життя не вічне, і в якийсь момент ми можемо дізнатися про смерть близької людини, відчувши непереборне бажання поховати її на рідній землі, де коріння роду і люблячі родичі. Але як це здійснити, якщо перевезенням тіла покійного на великі відстані сьогодні займаються далеко не всі похоронні служби?

Не варто турбуватися. Наша компанія допоможе вам виконати останню волю близької людини, як би далеко вона не перебувала. Довірте рішення цієї проблеми нашій компанії, яка спеціалізується на перевезеннях покійних по Україні до місця призначення в різні точки нашої держави. Ми керуємося правилом: «Відповідальність перед живими і повага до померлих».

Ми допоможемо вам перевезти тіло покійного родича чи друга:

  • В межах України (включаючи віддалені селища) з передачею тіла рідним і близьким.
  • Між країнами, якщо смерть знайшла людину на чужій землі. Спеціалізований транспорт в короткі терміни доставить тіло померлого з іншої держави в будь-яку точку нашої країни.

Зазвичай доставити тіло покійного в межах міста не складає труднощів. Таку послугу надають багато похоронних фірм. А ось перевезенням вантажу 200 по Україні і між країнами займаються лише окремі компанії. Замовляючи послугу епревезення померлих по Україні, ви звільнені від потреби пошуку ще однієї машини для доставки труни з тілом на кладовище. Ми надаємо вам повний комплекс послуг, доставивши покійного від місця смерті на рідну землю, а після всіх необхідних приготувань і до місця упокоєння. У нас працюють відповідальні люди, які з повагою ставляться до вашого горя, тому вам не доведеться переживати про збереження тіла близької людини.

  

Транспортування померлих по Україні

Доля нерідко розкидає рідних людей по різним кінцям країни. І може так статися, що людина зустріне свою смерть далеко від дому та тих, кого любить, з ким хотів бути поруч. Виконати волю покійного – обов’язок кожного, навіть незважаючи на труднощі з доставкою тіла.

Так, не всі похоронні компанії беруться за таку роботу через далеку відстань, відсутність відповідного транспорту і відповідних дозволів. Ми готові допомогти вам з доставкою тіла по Україні родича, в якому б куточку нашої батьківщини він не знаходився. Вам не доведеться турбуватися про документи та формальності, ми все зробимо за вас.

 

Перевезення померлих між країнами

У житті трапляється різнее, хвороба або нещасний випадок можуть застати людину далеко від дому та рідної країни. І якщо вона помирає, постає питання доставки її на Батьківщину для поховання. Буває, що від старості вмирають наші рідні, що з якихось причин проживають далеко від нас, за межами України. Законодавчо питаннями доставки померлих з інших країн на Батьківщину має займатися консульство, але, на жаль, така послуга існує більше на словах. Бюрократична тяганина і відсутність необхідних фінансових коштів у державних органів робить цю процедуру складною до виконання.

Ми пропонуємо вам альтернативу державній допомозі. Ми перевеземо тіло покійного в Україну в максимально короткі терміни. Маючи необхідний досвід в перевезенні вантажу 200, ми позбавимо вас від бюрократичної тяганини і пов’язаних з нею переживань, виконавши всі формальності самостійно. У нас є всі необхідні ліцензії та дозволи, що дозволяють перевозити тіла померлих як по країні, так і за її межами.

 

Чому вам варто звернутися до нас за допомогою:

  • Ми самостійно вирішимо всі питання, пов’язані з перевезенням тіла, в офіційних інстанціях, і вам не доведеться годинами просиджувати в чергах, заповнювати величезні стоси документів, споглядати вічно незадоволені обличчя чиновників, які байдужі до вашого горя.
  • Ми підберемо транспортний засіб, відповідний вашим вимогам, побажанням, фінансовим можливостям. Вам не доведеться шукати машину по сусідах, домовлятися про доставку тіла покійного додому, а потім на кладовище.
  • Ми забезпечимо гідний супровід похоронної процесії і доставимо труну з тілом до місця поховання, і забезпечимо вам підтримку аж до закінчення похорону.

З будь-яких питань щодо перевезення померлих по Україні звертайтесь за телефонами +38 067-702-36-35 або +38 063-155-43-62. Ми працюємо цілодобово 7 днів в тиждень.

Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути