24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Ритуальні послуги
Ритуальні послуги

Повний комплекс ритуальних послуг в Хмельницькому

Обравши наше ритуальне агентство у вас буде можливість не перейматися про те, як організувати і провести прощання з близькою людиною. Фахівці нашої компанії готові оперативно вирішити всі питання, що стосуються даного процесу. Ми врахуємо ваші побажання і гарантуємо проведення похорону на належному рівні.

Організація даного процесу вимагає великої відповідальності. Трагедія завжди відбувається в несподіваний момент і підготуватися до неї просто немає можливості. Ритуальна служба готова взяти на себе всі організаційні клопоти в Хмельницькому та області. Похоронне агентство «Charon» готове запропонувати всі послуги, які будуть потрібні в цей нелегкий момент.

Для клієнтів ми готові надати наступні види послуг:

 1. Виклик фахівця з агентства додому з метою обговорення та вирішення всіх питань, що стосуються організації похорону та надання необхідних документів;
 2. Перевезення тіла в морг або крематорій;
 3. Зберігання тіла незалежно від термінів;
 4. Оформлення необхідних документів, які включають в себе перелік всіх дозволів і свідоцтв;
 5. Проведення похорону будь-якого рівня;
 6. Надання необхідних атрибутів для проведення поминальної служби і поховання (залежно від віросповідання і звичаїв ми готові запропонувати різні атрибути);
 7. Перевезення тіла покійного на цвинтар, а також доставка всіх запрошених гостей на власних автобусах;
 8. Організація проведення поминальних обідів в будь-якому районі міста;
 9. Перевезення і супровід вантажу 200;
 10. Підбір і виготовлення пам’ятників і огорож для могили, а також їх монтаж;
 11. Послуги з догляду за могилою покійного.

Наші фахівці готові взяти на себе відповідальність за всі нюанси прощання з рідними і близькими. Вам не доведеться переживати як пройде прощання і поминання покійного. Агент погодить із замовником меню в кафе, погодить кількість гостей і при необхідності організовує музичний супровід. Основне в рішення цих питань – бажання замовника.

Похорон в житті людини – нажаль, неминуча ситуація, яка має певну специфіку. Ми беремо на себе повну відповідальність за їх організацію і підготовку. У нас є ряд певних принципів, які ми обовёязково дотримуємося:

 • Всі побажання замовника будуть виконані в найкоротші терміни і в повній мірі;
 • За рішення задач беруться лише професіонали;
 • Відкрита і чесна цінова політика;
 • Толерантність до будь-яких віросповідань і традицій під час похорону;
 • Надання допомоги та підтримки в режимі 24/7, консультація з будь-яких питань.

Будь-якій людині попрощатися з рідним і близьким вкрай складно. Під час похорону відбувається усвідомлення, що відсутня можливість повернути людину до життя. Все це впливає на емоційний та психологічний стан людини. Розуміння приходить не відразу, але вирішувати якісь серйозні питання в цей період часу набагато складніше. Емоційні потрясіння не дозволять адекватно сприймати все, що відбувається, а в процесі похорону можуть виникнути складнощі і проблеми. При самостійній організації саме на ваші плечі ляже необхідність контролю за процесом. Наше агентство готове прийняти заявку в будь-який час доби і в будь-який день тижня. Ми готові провести всю процедуру прощання так, як це буде необхідно саме вам.

Організація похоронного процесу

Для багатьох питання про організацію даного процесу залишається відкритим. Слід розуміти, що потрібно в найкоротші терміни провести підготовку необхідних аксесуарів та одягу для покійного. Не менш важливим є оформлення документів і замовлення місця на кладовищі. Так само потрібно придбати труну або вибрати спосіб поховання. Виконати цю роботу максимально якісно зможуть тільки досвідчені фахівці. Наші агенти взаємодіють з різними службами, що гарантує швидке виконання поставлених завдань за доступними цінами. Ми вирушимо в ЗАГС і морг, а також медичні установи, для збору необхідних документів. Великий досвід дозволяє значно скоротити терміни організації.

Ми готові забезпечити якісний підхід, незалежно від того, хто до нас звернувся. В наявності завжди представлений широкий асортимент ритуальних аксесуарів необхідних для реалізації похорону за сценарієм замовника. Все це дозволяє самостійно визначити, який одяг буде на померлому, які атрибути будуть використані під час його поховання. Наявність власного автопарку дозволить організувати доставку гостей до кладовища і кафе, а при необхідності розвести їх додому. Так само є кілька варіантів катафалка, для зручного перевезення труни.

Наш досвід

Ми тривалий час надаємо ритуальні послуги в Хмельницькому. Тому за найкоротший період часу готові знайти рішення для будь-якої ситуації. Наші агенти повністю контролюють весь процес, що гарантує його відповідність заявленому плану. Можлива домовленість зі священиками, які проведуть відспівування покійного.

Фахівці можуть організувати окреме місце, де буде проведено відспівування. Ви можете скористатися послугами носіїв трун і орендувати спеціальний ліфт для опускання труни в могилу. Після погребіння тіла ми організуємо оформлення свіжої могили і встановимо раніше узгоджені атрибути.

Прощання з померлим родичем – це складний і відповідальний захід. Не варто покладатися тільки на свої сили. В такі тяжкі моменти ми готові взяти всю відповідальність на себе і допомогти вам в організації процесу поховання. У штаті працюють тільки кваліфіковані фахівці, які розуміють всю важкість вашого становища і готові відповісти на всі питання, дати слушні поради і допомогти у вирішення складних проблем. Зіткнутися з проблемою може кожен, тому людське ставлення наших агентів, дозволить зняти з себе тягар відповідальності за вирішення ряду питань.

«Charon» – недорогі ритуальні послуги в Хмельницькому.

Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути