24/7
Без перерви
та вихідних
Ми у FACEBOOK
+38 067-702-36-35
+38 063-155-43-62
Репатріація померлого з Європи в Україну
Репатріація померлого з Європи в Україну
Як не сумно усвідомлювати, але будь-яке життя закінчується смертю, і ніхто не знає, де доведеться її зустріти. Особливо важко доводиться родичам, якщо дорога серцю людина покинула цей світ за сотні кілометрів від дому, на чужій землі. У разі смерті, перед близькими померлого виникає єдине питання: «Як відправити тіло рідної людини на Батьківщину, щоб поховати в рідній стороні?».

Якщо смерть сталася за кордоном, то провести всі необхідні заходи по доставці тіла (репатріація з Європи) самостійно дуже складно.

Процедура вимагає оформлення певного набору документів, що дають дозвіл на перетин кордону тіла покійного і супроводжуючих осіб. Відправлення вантажу 200 супроводжується оформленням таких документів:

  • Свідоцтво про смерть з мокрою печаткою
  • Переклад паспортних даних
  • Довідка про бальзамування
  • Довідка про відсутність вірусів у труні
  • Довідка про відсутність сторонніх предметів у труні
  • При перевезенні автомобілем необхідна довідка про виконання всіх вимог по транспортуванню тіла
  • Дозвіл посольства приймаючої країни
  • У випадках кримінального розслідування смерті – довідка з прокуратури

Перевезення у контейнері. Для перевезення тіло повинно бути поміщено в цинкову труну, або дерев’яну з металевою обшивкою. Труна герметично запаюється. При перевезенні літаком чи залізницею труна повинна бути у дерев’яному ящику, простір якого заповнений тирсою. 

Свідоцтво про огляд контейнера. Необхідно отримати довідку про відсутність в контейнері сторонніх предметів,  а також про відсутність вірусів. Очевидно, що самотужки дотриматися вимог складно.

У кожному конкретному випадку доведеться вирішувати питання репатріації з Європи в Україну по-різному, так як це залежить від правил країни, де сталася смерть. Тобто набір необхідних документів і терміни їх надання можуть відрізнятися. Всі тонкощі, що стосуються репатріації тіл з Європи, можуть знати тільки фахівці, що займаються такими справами на професійному рівні.

Наше підприємство з ритуальних послуг має багатий досвід у вирішенні подібних проблем на території всіх європейських країн, а також країн колишніх союзних республік – Молдови, Росії, Білорусії та інших. Ми готові прийняти замовлення і взяти на себе зобов’язання по оформленню документів, юридичного супроводу процедури, доставці тіла через усі кордони в пункт призначення, де відбудеться прощання і проводи в останню путь. Ми також надаємо послуги з організації похоронів та атрибутику для їх проведення, вирішуємо проблеми з похованням цілодобово. Також наша компанія здійснює перевезення померлих від аеропортів до пункту призначення, у випадку репатріації авіасполученням. Репатриація померлого з Європи в Україну в “Charon” – ваша впевненість, що прощання відбудеться вчасно.

 

 

Фотогалерея
Відгуки про нас
Залишились запитання?
Наші маршрути